Wybierz kategorię z menu: Strona główna Logowanie

Aktualności

 

 SUKCES UCZNIÓW KLASY FORTEPIANU PANA MATEUSZA KOWALSKIEGO

Miło jest nam podzielić się wiadomością, iż w dniu 25 listopada 2022 roku uczniowie klasy fortepianu Pana Mateusza Kowalskiego: Roman Kandulski (kl. I C6), Zofia Bździel (kl. I C4) oraz Aliona Zaretskaya (kl. II C4) wzięli udział w Edycji Jesiennej Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Culture Caravan”, który odbył się online.

UCZNIOWIE ZDOBYLI:

Roman Kandulski - III MIEJSCE - grupa wiekowa 7-9 lat (Junior I) Romek wykonał utwór - G. Gershwin, arr. W. Schaum - The Man I Love

Zofia Bździel - III MIEJSCE - grupa wiekowa 10-12 lat (Junior II) Zosia wykonała utwór - J. Haydn - Mała serenada

Aliona Zaretskaya - III MIEJSCE - grupa wiekowa 10-12 lat (Junior II) Aliona wykonała utwór - J. S. Bach - menuet g-moll

GRATULUJEMY ARTYSTYCZNEGO WYKONANIA I OSIĄGNIĘTYCH WYNIKÓW KONKURSOWYCH!!!

 


 SUKCES UCZNIÓW KLASY AKORDEONU PANA TOMASZA MILERA


 

 

 


 

 


 

ABSOLWENCI 2022

Dostępna jest pamiątkowa płyta DVD z nagraniem uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Dla zainteresowanych kontakt tel. 533990852.

 


 

 


 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nowym Tomyślu uprzejmie informuje, że nowotomyska szkoła muzyczna otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w ramach Programu Ministra „Infrastruktura szkolnictwa artystycznego” oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu  Inwestycji  w latach 2021 - 2022  na realizację zadania  „Przebudowa i rozbudowa budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Nowym Tomyślu”.

Projekt przebudowy i rozbudowy Szkoły zakłada adaptację poddasza nieużytkowego, przebudowę funkcjonalno-techniczną budynku Szkoły wraz z  jej  rozbudową o łącznik z klatką schodową, windą, szatnią i portiernią w celu zapewnienia odpowiedniej infrastruktury.

Po przebudowie i rozbudowie budynek nie tylko będzie spełniał wyższe wymagania techniczne, nie tylko zyska nowe, bardzo ważne elementy jakimi będą: nowa sala kameralna, nowa sala rytmiki, nowoczesne sale dydaktyczne, ale również nabierze reprezentacyjnego wyglądu.

Projekt zakłada rozbudowę Szkoły w latach 2021-2022.

Modernizacja bazy lokalowej Szkoły oraz rozbudowa o łącznik przyczyni się wydatnie do poprawy warunków kształcenia, dostępu dzieci i młodzieży do edukacji muzycznej, zwiększenia atrakcyjności oferty programowej i artystycznej Szkoły w zakresie możliwości prezentacji artystycznych w szkole, środowisku lokalnym, regionie oraz  kraju.

Całkowita wartość zadania 7 713 665,00 zł

Dyrektor

Krystyna Szymko

 

 


 
 
 
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zap