Wybierz kategorię z menu: Strona główna Logowanie

Aktualności

 

 

Uwaga Absolwenci !

We wtorek 16 maja o godzinie 17:30,

będą robione zdjęcia do tablo.

Proszę o galowe ubranie i zabranie instrumentów

(a w przypadku fortepianu - nut).

 

________________________________________________________________________________________________

 

Międzynarodowy  Konkurs  Akordeonowy 

  Ostrava   -  27,28 kwietnia 2017 r.,  Czechy

  

Błażej  HELIASZ    -      I   MIEJSCE  w  I  grupie

   uczeń  pana  Karola JANKOWSKIEGO

 

         Kamil  HELIASZ    -      II  MIEJSCE  w  III  grupie

uczeń  pana  Karola JANKOWSKIEGO

     

       Ogromne  gratulacje dla młodych akordeonistów i ich Nauczyciela !!!

____________________________________________________________

 Państwowa  Szkoła  Muzyczna I stopnia  w Nowym Tomyślu

Sekcja   Instrumentów   Klawiszowych

 

Sukces  młodego akordeonisty z naszej szkoły !!!

  

Z ogromną  przyjemnością informujemy, że uczeń  Jędrzej  GRACA 

z II klasy akordeonu pana Karola  Jankowskiego

podczas XV  Grudziądzkiego  Konkursu  Akordeonowego (6-7 kwietnia)  zdobył 

WYRÓŻNIENIE !!!

 

Jędrzej w konkursie o  ogólnopolskim zasięgu reprezentował naszą szkołę w I grupie. Występowali w nim akordeoniści  między innymi z Bydgoszczy, Gdańska, Torunia, Olsztyna, Poznania, Zgierza,  Płocka, Sieradza, Włocławka.      

Gratulujemy !!!

__________________________________________________________________________________________

Sekcja  Instrumentów  Klawiszowych. 

Sukces  młodych akordeonistów  !!!

  

Z ogromną  przyjemnością informujemy,  że  podczas   XXII  Słupeckich  Spotkań  Muzycznych, które odbyły  się 2 i 3 grudnia 2016 roku  wszyscy młodzi  akordeoniści  reprezentujący naszą szkołę wykonali  swoje  programy konkursowe znakomicie, a ich praca  została wysoko oceniona  przez Jury:

 

Dyplom Laureata w I grupie  –  Jędrzej  GRACA   kl. II/6  uczeń p. Karola Jankowskiego. 

Dyplom Laureata w II grupie – Aleksander  KNOP  kl. III/6  uczeń p. Tomasza Milera. 

Dyplom Laureata w III grupie  –  Kamil  HELIASZ   kl. VI/6  uczeń p. Karola Jankowskiego. 

Wyróżnienie w II grupie –  Błażej  HELIASZ  kl. III/6   uczeń p. Karola Jankowskiego. 

Wyróżnienie w II grupie –  Ksawery  PITER   kl. III/6   uczeń p. Tomasza  Milera.

 

   Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom życząc  kolejnych sukcesów !!!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz